.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Jak przesłać informacje na naszą stronę www?

Jak przesłać informacje na naszą stronę www?

Aby dany Parafialny Oddział Akcji Katolickiej miał swoją zakładkę na stronie www należy do administratora strony www wysłać informacje:

  • gdzie i kiedy odbywają się spotkania POAK;
  • podstawowe informacje o POAK.

Jeśli chcą Państwo przesłać informacje o danym wydarzeniu z Waszej parafii, należy przygotować informacje:

  • opis wydarzenia w WORDZIE! zapisany jako plik DOC. Proszę w tekście nie umieszczać zdjęć!
  • zdjęcia - proszę wysyłać max. 30 zdjęć z wydarzenia.
  • pliki video - plików video proszę nie wysyłać. Nasz serwer ma za małą powierzchnię i transfer, by obciążać go plikami video. Do tego typu plików najlepiej nadają się serwisy video np.: www.youtube.pl Po umieszczeniu tam pliku, proszę wysłać tylko link do materiału. W przypadku problemów - prosimy o kontakt z administratorem.

Adres email administratora: abonicki[małpa-czyli znak @]wp.pl

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 

Niebawem...

Rekolekcje Akcji Katolickiej w Kęszycy Leśnej 09-11.09.2022 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Lubuski Nazaret” w Kęszycy Leśnej

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.