.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Odwołane rekolekcje AK

Ponieważ nasz Bp Diecezjalny Tadeusz Lityński, Zarządzeniem z dnia 11.03.2020 r. odwołał wszelkie rekolekcje w ośrodkach rekolekcyjnych w naszej Diecezji, w związku z pandemią koronowirusa, po konsultacjach z naszym asystentem ks. Zbigniewem Samociakiem, nie pozostaje nam nic innego jak spełnić wolę ks. Biskupa. W związku z powyższym, w imieniu Zarządu DIAK naszej AK, w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie innych osób odwołujemy nasze rekolekcje, które miały się odbyć w dniach 20-22 marca bieżącego roku. Nasz rekolekcjonista obiecał, że przedstawi nam tematykę rekolekcyjną na początku września w Paradyżu. Króluj nam Chryste!

Ryszard Furtak
prezes zarządu DIAK Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.