.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Album o Akcji Katolickiej

Z radością informujemy, że owoce naszej apostolskiej pracy znalazły swoje miejsce w wydanej właśnie albumowej publikacji "Wstańcie, chodźmy! Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w latach 1994-2021". Ten szczególny album, również z historią wszystkich POAK-ów, zaprezentowaliśmy na spotkaniu opłatkowym w Nowej Soli w dniu 08.01.2022 r. W związku z pojawiającymi się pytaniami o możliwość nabycia albumu informuję, że można go zakupić po telefonicznym umówieniu, tel. nr 694454454.

Ryszard Furtak
prezes Zarządu DIAK

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 

Niebawem...

Rekolekcje Akcji Katolickiej w Kęszycy Leśnej 09-11.09.2022 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Lubuski Nazaret” w Kęszycy Leśnej

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.