.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

XVIII MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS O ZDROWYM STYLU ŻYCIA, AIDS I UZALEŻNIENIACH

W sobotę, 3 grudnia w Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze nasze uczennice wzięły udział w wyjątkowym konkursie organizowanym z okazji Światowego Dnia AIDS.

Wyjątkowym - bo poruszającym ważne zagadnienia związane z naszym zdrowiem, ale też dlatego, że każdy uczestnik mógł czuć się wygrany i otrzymywał nagrodę w postaci sprzętu sportowego.
Przygotowanie do konkursu wymagało nie tylko przypomnienia wiadomości o zdrowym żywieniu i chorobach człowieka, ale również zgłębienia wiedzy o wirusie HIV i przebiegu choroby AIDS.
Agata i Sandra spisały się świetnie! Gratulujemy.
Anna Szajnicka
 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.