.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Mikołaj lubi naszą podstawówkę :)

14 grudnia 2016 r. klasy dzieci z klas I-III i V razem z biurem Odkrywca Falubaz Travel spędziły czas w mikołajkowej krainie – Kołatce.

Dzieci miały mnóstwo atrakcji: spotkały się z Elfami i Śnieżynkami - pomocnikami Świętego Mikołaja, pisały listy do Świętego Mikołaja; zwiedziły domek Świętego Mikołaja; poznały historię Świętego Mikołaja i reniferów; a także musiały też wykazać się sprawnością fizyczną i zdolnościami artystycznymi (brały udział w warsztatach manualnych i zabawach w Sali Kominkowej). 19 grudnia 2016r. ponownie odwiedził nas Mikołaj i wręczył każdemu dziecku piłkę i drobne gadżety.
Zapraszamy do galerii.
Wychowawcy klas I-III SP


 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.