.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Ogłoszenie - pracujemy zdalnie

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją pandemii koronowirusa, od dnia 16.03.2020 r. do odwołania, Biuro Akcji Katolickiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej będzie funkcjonowało w sposób zdalny. Prosimy o przełożenie ewentualnych wizyt na inny czas. W przypadkach pilnych spraw prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny do prezesa DIAK Ryszarda Furtaka, tel. 694 454 454, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zachęcamy także wszystkich, aby przyłączyli się do akcji pozostania w domu, poza wyjątkami: koniecznej obecności w pracy, zrobienia podstawowych zakupów lub wizyty u lekarza.
 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Polecamy

 

Kto jest online?

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

 

Bądź na bieżąco

 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.